Ár: 38.99 $
Népszerűség: 26
Méret: 1277 Kb

Rating: 4.0/5 (Total Votes: 1)

A Magayo Goal szoftver a legjobb futballalkalmazás a futballjátékokkal a Windows számítógépeken. Ez biztosítja a labdarúgás eredményeit, mérkőzések, asztalok, valamint futballjátékok és részletes statisztikák. A magayo Goal labdarúgó-alkalmazás elemzi a lejátszott történelmi mérkőzéseket és intelligensen ajánlja az eljövendő játékok eredményeit. A labdarúgó-előrejelzések közé tartoznak a teljes idejű és a félidős eredmények (hazai győzelem, draw vagy elnyert győzelem), a teljes idejű pontszám és a teljes célok. Átfogó labdarúgás-statisztikák az elmúlt 10 szezonban grafikus diagramokkal a teljes gólokról, a gólokról és a gólokról. Megtekintheti az 1X2 statisztikákat, a heads-to-head elemzést, a teljes célok gyakoriságát, valamint a félidő és a teljes munkaidős pontszámok gyakoriságát. A magayo Goal szoftver számos olyan európai labdarúgó bajnokságot támogat, mint például az angol Premier League, a francia Ligue 1, a német Bundesliga, az olasz Serie A és a spanyol La Liga. A futballeredmények labdarúgó eredményei, mérkőzések és bajnoki táblák automatikusan frissülnek, hogy megmentsék az adatok kézi beírásával kapcsolatos problémákat!